Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ circuito integrato ic ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "circuito integrato ic" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
STAV58010P2 Νιτρίδιο γαλίου 50V, 10W, DC-6GHz RF Τρανζίστορα ισχύος
| Operating Voltage | 55 Vdc |
|---|---|
| Maximum forward gate current | 2 mA |
| Gate--Source Voltage | S -8 to +0.5 Vdc |
| Drain--Source Voltage | +200 Vdc |
RT8299ZQW IC REG BUCK ΡΙΓΙΣΤΑΜΕΝΟ 3Α 10WDFN ΡΙΧΤΕΚ ΗΠΑ Inc.
| Λειτουργία | Βήμα κάτω |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου | Θετικό |
| Τοπολογία | Μπακ. |
| Τύπος εξόδου | Ρυθμίσιμο |
AD8542ARZ-REEL7 IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος ενισχυτών | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων | 2 |
| Τύπος εξόδου | Ράγα--ράγα |
| Ποσοστό καταστροφής | 0.92V/µs |
AD8542ARMZ-REEL IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος ενισχυτών | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων | 2 |
| Τύπος εξόδου | Ράγα--ράγα |
| Ποσοστό καταστροφής | 0.92V/µs |
UCC2946PW IC SUPERVISOR 1 ΚΑΝΑΛΟ 8TSSOP Texas Instruments
| Τύπος | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |
| Αποδόσεις | Αντιφατικός, τοτέμ Πολωνός |
PT7M7823STAEX IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 Διόδους ενσωματωμένες
| Τύπος | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο | 2.93V |
| Αποδόσεις | Αντιφατικός, τοτέμ Πολωνός |
PT7M6122NLTA3EX IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 Διόδους ενσωματωμένες
| Τύπος | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο | 2.2V |
| Αποδόσεις | Ανοικτός αγωγός ή ανοικτός συλλέκτης |
PL375-64 CONN TRT PLUG STR SOLDER Κιντς Λύσεις συνδεσιμότητας Τρομπέτα
| Στυλ συνδέσμου | TRT, Τριαξιακό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πύλη, αρσενική καρφίτσα (συγκεντρωτική) |
| Τερματισμός επαφής | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τερματισμός ασπίδας | Κρεμάστρα κλειδιού |

