Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
Σταθερό τσιπ LM358DR 2 ΚΎΚΛΩΜΑ 8SOIC Texas Instruments ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών 700kHz
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος παραγωγής: | - |
Η επιφάνεια ενότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος ESP-32S TXRX RF τοποθετεί SMD Olimex LTD 300kHz
| Οικογένεια/πρότυπα RF: | - |
|---|---|
| Πρωτόκολλο: | - |
| Διαμόρφωση: | - |
10V-36V τσιπ OPA128KM 1 κύκλωμα to99-8 ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών Texas Instruments
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
| Τύπος παραγωγής: | - |
Πρακτικά 14 τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος καρφιτσών ηλεκτρονικά, σύντροφος fm31256-γ επεξεργαστών 14SOIC
| Τύπος: | Σύντροφος επεξεργαστών |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Επεξεργαστής-βασισμένα συστήματα |
| Τοποθετώντας τύπος: | Η επιφάνεια τοποθετεί |
BA10358FV-E2 IC OPAMP GP 2 ΚΥΡΙΚΟ 8SSOPB Ημιαγωγός Rohm
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος εξόδου: | - |
Ανθεκτικό ολοκληρωμένο κύκλωμα πομποδεκτών 150mA Ethernet, ψηφιακό ολοκληρωμένο κύκλωμα ηλεκτρονικής lan8720a-CP-TR
| Τύπος: | Πομποδέκτης |
|---|---|
| Πρωτόκολλο: | RMII |
| Αριθμός οδηγών/δεκτών: | 2/2 |
HMC424ALP3ETR RF ATTENUATOR 31.5DB 16VFQFN Αναλογικές συσκευές Inc.
| Αξία μείωσης: | 31.5dB |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 0 Hz ~ 13 GHz |
| Δύναμη (Watt): | - |
HMC346LP3 RF ATTENUATOR 0DB-30DB
| Αξία μείωσης: | 0 dB ~ 30 dB |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 0 Hz ~ 14 GHz |
| Δύναμη (Watt): | - |
HMC948LP3E ΛΟΓ ΝΑΤΕΚΤΟΡ 1-23GHZ Αναλογικές συσκευές Inc.
| Συχνότητα: | 1 GHz ~ 23 GHz |
|---|---|
| Τύπος RF: | Γενικός σκοπός |
| Σειρά εισαγωγής: | 15dBm |
OPA2330AIDRBR OPAMP IC ZERO-DRIFT 2 CIRC 8SON Texas Instruments (Προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας)
| Τύπος ενισχυτών: | CMOS, Zero-Drift |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος εξόδου: | Ράγα--ράγα |

