Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
CY95F564KNPFT-G111UNERE2 IC MCU 8BIT 20KB FLASH 20TSSOP Τεχνολογίες Infineon
| Επεξεργαστής πυρήνων: | Φ ² MC-8FX |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 16MHz |
ML62Q1540-NNNTBZ0BX IC MCU 16BIT 32KB FLASH 52TQFP Ημιαγωγός Rohm
| Επεξεργαστής πυρήνων: | nX-U16/100 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 25MHz |
HD6417709F80B IC MCU 32BIT ROMLESS Renesas Electronics America Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | Ναυτιλία και χειρισμός - 3 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 80MHz |
STM32H753XIH6 IC MCU 32BIT 2MB FLASH TFBGA STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M7 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 480MHz |
ATMEGA48P-20MMU IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN Atmel
| Επεξεργαστής πυρήνων: | AVR |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
ATUC64L4U-D3HT IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48TLLGA Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | 32-bit Single-Core |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 50MHz |
| Ταχύτητα: | Ι ² Γ, SPI, UART/USART, USB |
SPC5777CDK3MMO4 IC MCU 32BIT 8MB FLASH 516MAPBGA N✖P USA Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | e200z7 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | τριανταδυάμπιτος τρι-πυρήνας |
| Ταχύτητα: | 264MHz |
CY91F59BCPB-GSE1 IC MCU 32B 2.0625MB FLSH 320PBGA Infineon Technologies
| Επεξεργαστής πυρήνων: | 32-bit Single-Core |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 128 MHz |
| Ταχύτητα: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
Διευθετήσιμος ΚΑΝΟΝΙΣΜΌΣ BUCK ADJ 1.5A 10MSOP TPS54160DGQR διοικητικών ολοκληρωμένων κυκλωμάτων δύναμης παραγωγής
| Λειτουργία: | Παραιτηθεί |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
| Τοπολογία: | Buck |
TDA7294S Ενισχυτής ήχου IC Chip 1 Channel με σίγαση και αναμονή
| Τύπος παραγωγής: | 1-Κανάλι (Μονοφωνικό) |
|---|---|
| Ανώτατη δύναμη Χ παραγωγής φορτίο καναλιών @: | 100W x 1 @ 8Ohm |
| Τάση - ανεφοδιασμός: | ±12V ~ 45V |

