Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
HMC611LP4 IC RF DETECT 1MHZ-10GHZ 24QFN Αναλογικές συσκευές Inc.
| Συχνότητα: | 1 MHz ~ 10 GHz |
|---|---|
| Τύπος RF: | WiMAX/WiBro |
| Σειρά εισαγωγής: | - |
HMC635LC4 IC RF AMP GPS 18GHZ-40GHZ 24CQFN Analog Devices Inc.
| Συχνότητα: | 18 GHz ~ 40 GHz |
|---|---|
| P1dB: | 22dBm |
| Κέρδος: | 18.5dB |
HMC659LC5 IC RF AMP GPS 0HZ-15GHZ 32CSMT Αναλογικές συσκευές Inc.
| Συχνότητα: | 0Hz ~ 15GHz |
|---|---|
| P1dB: | 27.5 dBm |
| Κέρδος: | 19dB |
HMC1082LP4E IC RF AMP GPS 5.5GHZ-18GHZ 24QFN Analog Devices Inc.
| Συχνότητα: | 5.5 GHz ~ 18 GHz |
|---|---|
| P1dB: | 24dBm |
| Κέρδος: | 22dB |
TPS7A0518PYKAR IC REG LINEAR 1.8V 200MA 4DSBGA Τεξαστικά όργανα
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
SPC584B70E7NG00X IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176ELQFP STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | e200z420 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 120MHz |
MSP430F2274IYFFT IC MCU 16BIT 32KB FLASH 49DSBGA Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 16MHz |
MSP430FR2033IG48 IC MCU 16BIT 15.5KB FRAM 48TSSOP Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 16MHz |
ΠΙΚ32CM1216MC00048-I/U5B IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48VQFN Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M0+ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 48MHz |
MIMXRT106FCVL5B IC MCU 32BIT 128KB ROM 196MAPBGA N✖P USA Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M7 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 528MHz |

