Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
ADM823TYKSZ-R7 IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-5 Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 3.08V |
AD8542ARMZ-REEL IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος εξόδου: | Ράγα--ράγα |
APX811-31UG-7 IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143 Διόδους ενσωματωμένες
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 3.08V |
APX823-23W5G-7 IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 Διόδους ενσωματωμένες
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2,25V |
ISL88041IBZ-T IC SUPERVISOR 4 ΚΑΝΑΛΟ 8SOIC Renesas Electronics America Inc.
| Τύπος: | Επόπτης Πολλαπλής Τάσης |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 4 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |
APX803D-29SRG-7 IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23R Διόδους ενσωματωμένες
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.93V |
Οκτάμπιτη 1KB μικροελεγκτών attiny13a-pu MCU τεχνολογία μικροτσίπ ΛΆΜΨΗΣ 8DIP μονάδων
| Επεξεργαστής πυρήνων: | AVR |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
HI-8585PST ARINC 429 Line Driver 2TX 100Kbps 8-Pin PLASTIC ESOIC - NB HOLT
| Δρ.: | HOLT |
|---|---|
| Πακέτο: | 8-SOIC |
| Θερμοκρασία: | -55°C σε +125°C |
Τριανταδυάμπιτη 128KB μικροελεγκτών STM32H750VBT6 MCU ΛΆΜΨΗ 100LQFP STMicroelectronics μονάδων
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M7 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 480MHz |
Διαχείριση δύναμης 2.3V-36V PMIC, μικροελεγκτής 48-HTSSOP O3853QDCARQ1
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας:: | - 40 Γ |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας:: | + 125 Γ |
| Προσόν:: | AEC-Q100 |

