Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
Ανθεκτική τεχνολογία μικροτσίπ ολοκληρωμένου κυκλώματος 10/100 208PQFP ολοκληρωμένων κυκλωμάτων KSZ8999I
| Τύπος: | 10/100 ενσωματωμένος διακόπτης |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Διακόπτης λιμένων/διεπαφή δικτύων |
| Τοποθετώντας τύπος: | Η επιφάνεια τοποθετεί |
EPM1270F256I5N ολοκληρωμένο κύκλωμα CPLD 980MC 6.2NS 256FBGA Intel ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
| Προγραμματίσημος τύπος: | Στο σύστημα προγραμματίσημο |
|---|---|
| Χρόνος καθυστέρησης tpd (1) Max: | 6,2 NS |
| Ανεφοδιασμός τάσης - εσωτερικός: | 2.5V, 3.3V |
Adsp-21060lcw-160 ελεγκτής τριανταδυάμπιτο 240CQFP ολοκληρωμένου κυκλώματος DSP ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
| Τύπος: | Κινητή υποδιαστολή |
|---|---|
| Διεπαφή: | Διεπαφή οικοδεσποτών, λιμένας συνδέσεων, τμηματικός λιμένας |
| Ποσοστό ρολογιών: | 40MHz |
Ολοκληρωμένο κύκλωμα HCPL2631SD OPTOISO 2.5KV 2CH 8DIP Onsemi ολοκληρωμένων κυκλωμάτων ενιαίων καναλιών
| Αριθμός καναλιών: | 2 |
|---|---|
| Εισαγωγές - δευτερεύον 1/Side 2: | 2/0 |
| Τάση - απομόνωση: | 2500Vrms |
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος ολοκληρωμένων κυκλωμάτων 64MB 2GB ένα te0841-02-32i21-Trenz ηλεκτρονική GmbH
| Ενότητα/τύπος πινάκων: | MCU, FPGA |
|---|---|
| Επεξεργαστής πυρήνων: | Kintex UltraScale KU035 |
| Συνεπεξεργαστής: | - |
Η επιφάνεια τοποθετεί το ολοκληρωμένο κύκλωμα CPLD EPM240T100C5N 192MC 4.7NS 100TQFP ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
| Προγραμματίσημος τύπος: | Στο σύστημα προγραμματίσημο |
|---|---|
| Χρόνος καθυστέρησης tpd (1) Max: | 4,7 NS |
| Ανεφοδιασμός τάσης - εσωτερικός: | 2.5V, 3.3V |
Ολοκληρωμένο κύκλωμα HMC510LP5 4.75V-5.25V τρέχον 360mA ολοκληρωμένων κυκλωμάτων SMD SMT
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας:: | - 40 Γ |
|---|---|
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας:: | + 85 Γ |
| Τάση ανεφοδιασμού - λ.:: | 4.75 Β |
ολοκληρωμένο κύκλωμα hdsp-2531 ολοκληρωμένων κυκλωμάτων 2.54x4.57mm για τις επιδείξεις των οδηγήσεων
| Αριθμός ψηφίων: | 8 |
|---|---|
| Χρώμα φωτισμού: | Κίτρινος |
| Μήκος κύματος: | 585 nm |
41W σταθερό τσιπ ενισχυτών κατηγορίας αβ, ολοκληρωμένο κύκλωμα TDA7388 CMOS
| Τύπος: | Κατηγορία αβ |
|---|---|
| Τύπος παραγωγής: | 4-κανάλι (τετράγωνο) |
| Ανώτατη δύναμη Χ παραγωγής φορτίο καναλιών @: | 41W Χ 4 @ 4Ohm |
οκτάμπιτοι ολοκληρωμένο κύκλωμα 256KB και μικροελεγκτής, ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένου κυκλώματος ATMEGA2560-16AU
| Επεξεργαστής πυρήνων: | AVR |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 16MHz |

