Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
OPA355NA/3K IC CMOS 1 CIRCUIT SOT23-6 Τεχνικά όργανα Τέξας
| Τύπος ενισχυτών: | CMOS |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
| Τύπος εξόδου: | Ράγα--ράγα |
STM6779YWB6F IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 STMικροηλεκτρονική
| Τύπος: | Επόπτης Πολλαπλής Τάσης |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 2 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.188V, Adj |
ΠΙΚ16Φ18875Τ-I/PT IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ΕΙΚΟΝΑ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 32MHz |
STM32F042K6T6 IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M0 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 48MHz |
MSP430F4152IPMR IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64LQFP Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 8MHz |
STM32F030C8T6TR IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP STMικροηλεκτρονική
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M0 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 48MHz |
TMS320F28035PNQR IC MCU 32BIT 128KB FLASH 80LQFP Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | C28x |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 60MHz |
MSP430G2452IPW20R IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20TSSOP Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 16MHz |
LM317LCPW IC REG LIN POS ADJ 100MA
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
LD39200PU33R IC REG LINEAR 3.3V 2A 6DFN STMicroelectronics
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |

