Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
TLV76750DRVR IC REG LINEAR 5V 1A 6WSON Texas Instruments
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
TPS61021ADSGR IC REG BOOST Ρυθμήσιμη 3A 8WSON Texas Instruments
| Λειτουργία: | Επιταχύνω |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
| Τοπολογία: | Ώθηση |
LNK306PN ΤΟΠ 8DIP ολοκληρωμένου κυκλώματος ΣΕ ΜΗ ΑΠΕΥΘΕΊΑΣ ΣΎΝΔΕΣΗ ολοκληρώσεις δύναμης ΔΙΑΚΟΠΤΏΝ MULT
| απομόνωση παραγωγής: | Μη-απομονωμένος |
|---|---|
| Εσωτερικός διακόπτης: | Ναι |
| Τάση - διακοπή: | 700V |
LNK304GN ΤΟΠ 8SMD ολοκληρωμένου κυκλώματος ΣΕ ΜΗ ΑΠΕΥΘΕΊΑΣ ΣΎΝΔΕΣΗ ολοκληρώσεις δύναμης ΔΙΑΚΟΠΤΏΝ MULT
| απομόνωση παραγωγής: | Μη-απομονωμένος |
|---|---|
| Εσωτερικός διακόπτης: | Ναι |
| Τάση - διακοπή: | 700V |
LNK306GN ΤΟΠ 8SMD ολοκληρωμένου κυκλώματος ΣΕ ΜΗ ΑΠΕΥΘΕΊΑΣ ΣΎΝΔΕΣΗ ολοκληρώσεις δύναμης ΔΙΑΚΟΠΤΏΝ MULT
| απομόνωση παραγωγής: | Μη-απομονωμένος |
|---|---|
| Εσωτερικός διακόπτης: | Ναι |
| Τάση - διακοπή: | 700V |
MAX743CWE+ IC REG BCK BST PROG 2A DL 16SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Λειτουργία: | Επιταχύνω |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός και αρνητικός (διπλή ράγα) |
| Τοπολογία: | Ώθηση, buck-ώθηση |
MAX680CPA+ IC REG CHARGE PUMP 2VIN 8DIP Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Λειτουργία: | Αναλογιομετρικός |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός και αρνητικός (διπλή ράγα) |
| Τοπολογία: | Αντλία φόρτισης |
MAX793SCSE+ IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated Η απόφαση της Επιτροπής κατά της Maxim
| Τύπος: | Εφεδρικό κύκλωμα μπαταρίας |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2,925 V |
MAX8880EUT+T IC REG LINEAR POS ADJ 200MA SOT6 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
MAX4232AKA+T IC CMOS 2 CIRCUIT SOT23-8 Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος ενισχυτών: | CMOS |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος εξόδου: | Ράγα--ράγα |

