Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
MAX691CPE+ IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP Analog Devices Inc./Maxim Integrated (Ευρωπαϊκή Επιτροπή για την Ανάπτυξη της Εταιρείας)
| Τύπος: | Εφεδρικό κύκλωμα μπαταρίας |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 4.65V |
MAX8887EZK33+T IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT23-5 Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
MAX8860EUA33+T IC REG LIN POS ADJ 300MA 8UMAX Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος (σταθερός) |
| Αριθμός ρυθμιστικών αρχών: | 1 |
MAX8869EUE18+T IC REG LIN POS ADJ 1A 16TSSOP Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος (σταθερός) |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
OP37GSZ-REEL7 IC OPAMP GP 1 κυκλώματα 8SOIC Analog Devices Inc.
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
| Τύπος εξόδου: | - |
MAX1232CSA+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated (Ευρωπαϊκή Επιτροπή για την Ανάπτυξη της Εταιρείας)
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 4.37V, 4.62V |
MAX6897AALT+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6UDFN Ανάλογες συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Sequencer |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |
MAX8216CSD+T IC SUPERVISOR 5 CHANNEL 14SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated (Ευρωπαϊκή Επιτροπή για την Ανάπτυξη της Εταιρείας)
| Τύπος: | Επόπτης Πολλαπλής Τάσης |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 5 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | ±5V, ±15V, Adj |
MAX691ACWE+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated Η απόφαση του Πρωτοδικείου κατά της Επιτροπής
| Τύπος: | Εφεδρικό κύκλωμα μπαταρίας |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 4.65V |
71V416S12BEI IC SRAM 4MBIT PARALLEL 48CABGA Renesas Electronics America Inc.
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | SRAM |
| Τεχνολογία: | SRAM - Ασύγχρονος |

