Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
Ολοκληρωμένο κύκλωμα πομποδεκτών RS422 RS485 Ethernet, ηλεκτρονικά ολοκληρωμένα κυκλώματα SN65HVD72DGKR
| Τύπος: | Πομποδέκτης |
|---|---|
| Πρωτόκολλο: | RS422, RS485 |
| Αριθμός οδηγών/δεκτών: | 1/1 |
Ενεργό ολοκληρωμένο κύκλωμα XC7K325T-2FFG900I 900-BBGA ολοκληρωμένου κυκλώματος FPGA για πολλές χρήσεις
| Αριθμός του I/O: | 500 |
|---|---|
| Τάση - ανεφοδιασμός: | 0.97V ~ 1.03V |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40°C ~ 100°C (TJ) |
Ενιαία ολοκληρωμένα κυκλώματα μικροελεγκτών πυρήνων εσωτερικά, τσιπ ολοκληρωμένων κυκλωμάτων STM32F072CBT6
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M0 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 48MHz |
3V-5.5V ολοκληρωμένο κύκλωμα TXRX/ISO ΜΙΣΌ 1/1 8SOP ολοκληρωμένων κυκλωμάτων ISO1050DUBR διεπαφών
| Τύπος: | Πομποδέκτης, που απομονώνεται |
|---|---|
| Πρωτόκολλο: | CANbus |
| Αριθμός οδηγών/δεκτών: | 1/1 |
Η επιφάνεια ολοκληρωμένων κυκλωμάτων Multiscene FPGA τοποθετεί XC7K325T-2FFG900I 500 I/O
| Αριθμός εργαστηρίων/CLBs: | 25475 |
|---|---|
| Αριθμός στοιχείων/κυττάρων λογικής: | 326080 |
| Συνολικά κομμάτια RAM: | 16404480 |
Πρακτικό ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA 220 I/O 324FCBGA AMD ολοκληρωμένων κυκλωμάτων XC5VLX50-1FFG324C FPGA
| Αριθμός εργαστηρίων/CLBs: | 3600 |
|---|---|
| Αριθμός στοιχείων/κυττάρων λογικής: | 46080 |
| Συνολικά κομμάτια RAM: | 1769472 |
Ολοκληρωμένο κύκλωμα EP4CE6F17C8N 179 I/O 256FBGA Intel 1.15V-1.25V FPGA
| Αριθμός εργαστηρίων/CLBs: | 392 |
|---|---|
| Αριθμός στοιχείων/κυττάρων λογικής: | 6272 |
| Συνολικά κομμάτια RAM: | 276480 |
Ανθεκτικό ολοκληρωμένο κύκλωμα 5CEFA9F23I7N 224 I/O 484FBGA Intel 800MHz FPGA
| Αριθμός εργαστηρίων/CLBs: | 113560 |
|---|---|
| Αριθμός στοιχείων/κυττάρων λογικής: | 301000 |
| Συνολικά κομμάτια RAM: | 14251008 |
Ανθεκτικό ολοκληρωμένο κύκλωμα πομποδεκτών Ethernet ασύρματο, ολοκληρωμένα κυκλώματα τσιπ KSZ9031RNXIC
| Πρωτόκολλο: | Ethernet |
|---|---|
| Αριθμός οδηγών/δεκτών: | 4/4 |
| Διπλός: | Πλήρης |
Ολοκληρωμένα κυκλώματα nrf52832-qfaa-ρ 48VFQFN ραδιοσυχνότητας Bluetooth TXRX MCU
| Τύπος: | TxRx + MCU |
|---|---|
| Οικογένεια/πρότυπα RF: | Bluetooth, γενικοί ΙΣΜΌΣ > 1GHz |
| Πρωτόκολλο: | Bluetooth v5.3 |

