Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
HMC1118LP3DE IC RF SWITCH SPDT 13GHZ 16LFCSP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος RF: | VSAT |
|---|---|
| Τοπολογία: | Απορροφητικός |
| Κύκλωμα: | SPDT |
HMC641LP4ETR IC RF SWITCH SP4T 20GHz 24QFN Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος RF: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Τοπολογία: | Απορροφητικός |
| Κύκλωμα: | SP4T |
AP7365-18YRG-13 IC REG LIN 1.8V 600MA SOT89R-3 Διόδους ενσωματωμένες
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
ADRF5019BCPZN IC RF SWITCH SPDT 13GHZ 16LFCSP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος RF: | VSAT |
|---|---|
| Τοπολογία: | Απορροφητικός |
| Κύκλωμα: | SPDT |
ADRF5020BCCZN IC RF SWITCH SPDT 30GHz 20LGA Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος RF: | VSAT |
|---|---|
| Τοπολογία: | Απορροφητικός |
| Κύκλωμα: | SPDT |
HMC587LC4B IC OSC VCO WIDEBAND 24SMD Αναλογικές συσκευές Inc.
| Λειτουργία: | VCO, ενισχυτής αποθήκευσης |
|---|---|
| Συχνότητα: | 5 GHz ~ 10 GHz |
| Τύπος RF: | Ραντάρ |
ADRF5027BCCZN-R7 IC RF SWITCH SPDT 44GHz 20LGA Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος RF: | VSAT |
|---|---|
| Τοπολογία: | Απορροφητικός |
| Κύκλωμα: | SPDT |
ADRF5045BCCZN-R7 IC RF SWITCH SP4T 30GHz 24LGA Analog Devices Inc.
| Τύπος RF: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Τοπολογία: | Απορροφητικός |
| Κύκλωμα: | SP4T |
MCF53013CQT240 IC MCU 32BIT ROMLESS 208LQFP Ελεύθερος ημιαγωγός
| Επεξεργαστής πυρήνων: | Coldfire V3 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 240MHz |
ATTINY26-16PC IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP Atmel
| Επεξεργαστής πυρήνων: | AVR |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 16MHz |

