Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
Τσιπ 667MHZ XC7Z010-1CLG400C 400BGA AMD ολοκληρωμένων κυκλωμάτων SOC φλοιός-A9
| αρχιτεκτονική: | MCU, FPGA |
|---|---|
| Επεξεργαστής πυρήνων: | Διπλό ARM® cortex®-A9 MPCore™ με CoreSight™ |
| Μέγεθος λάμψης: | - |
Πρακτική τεχνολογία μικροτσίπ ολοκληρωμένων κυκλωμάτων KSZ9031RNXCA 48QFN διεπαφών 3.3V
| Τύπος: | Πομποδέκτης |
|---|---|
| Πρωτόκολλο: | Ethernet |
| Αριθμός οδηγών/δεκτών: | 4/4 |
454MHZ μικροεπεξεργαστής ολοκληρωμένων κυκλωμάτων, I.MX23 169MAPBGA MCIMX233DJM4C
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM926EJ-S |
|---|---|
| Αριθμός πυρήνων/πλάτους λεωφορείων: | 1 πυρήνας, τριανταδυάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 454MHz |
Βιομηχανικό ιατρικό ολοκληρωμένο κύκλωμα σειράς πυλών, τμήμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων EP4CE6E22C8N
| Αριθμός εργαστηρίων/CLBs: | 392 |
|---|---|
| Αριθμός στοιχείων/κυττάρων λογικής: | 6272 |
| Συνολικά κομμάτια RAM: | 276480 |
ολοκληρωμένο κύκλωμα TMS320F28335PGFA 176LQFP μικροελεγκτών 150MHz 512KB
| Επεξεργαστής πυρήνων: | C28x |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 150MHz |
1.65V-5.5V ολοκληρωμένα κυκλώματα FSA2257L10X SW SPDTX2 1.15OHM 10MICROPAK διεπαφών
| Κύκλωμα διακοπτών: | SPDT |
|---|---|
| Κύκλωμα Πολυπλέκτη/Αποπολυπλέκτη: | 2:1 |
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
TSB41AB1PAP η επιφάνεια ολοκληρωμένων κυκλωμάτων διεπαφών τοποθετεί το ΜΙΣΟ 2/2 64HTQFP
| Τύπος: | Πομποδέκτης |
|---|---|
| Πρωτόκολλο: | IEEE 1394 |
| Αριθμός οδηγών/δεκτών: | 2/2 |
Προγραμματίσημο τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος 3.3V HDMI, τσιπ ολοκληρωμένων κυκλωμάτων TDP158RSBR
| Εφαρμογές: | HDMI |
|---|---|
| Διεπαφή: | - |
| Τάση - ανεφοδιασμός: | 3.3V |
Προγραμματίσημοι αισθητήρες icm-20948 COMPI2C SPI θερμοκρασίας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων ακρίβειας
| Τύπος αισθητήρων: | Επιταχύμετρο, γυροσκόπιο, μαγνητόμετρο, άξονας 9 |
|---|---|
| Τύπος παραγωγής: | Ι ² Γ, SPI |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -40°C ~ 85°C |
ADAU1701JSTZ ολοκληρωμένα κυκλώματα ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ PROC 2ADC/4DAC 48-LQFP τσιπ
| Τύπος: | Σίγμα |
|---|---|
| Διεπαφή: | Ι ² Γ, SPI |
| Ποσοστό ρολογιών: | 50MHz |

