Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
MIC2215-PPMYML-TR IC REG LINEAR 3V/3V/2.8V 16MLF Τεχνολογία μικροτσίπ
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 3 |
HMC536LP2 IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 6DFN Analog Devices Inc.
| Τύπος RF: | Κυψελοειδής |
|---|---|
| Τοπολογία: | - |
| Κύκλωμα: | SPDT |
HMC698LP5E IC SYNTHESIZER 7GHZ INT-N 32-QFN Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος: | - |
|---|---|
| ΠΕΠ: | - Όχι, όχι. |
| Εισαγωγή: | Κεραυνός |
Z8F0431QH020SG IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN Zilog
| Επεξεργαστής πυρήνων: | eZ8 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
ADUC834BSZ IC MCU 8BIT 62KB FLASH 52MQFP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | 8052 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 12.58MHz |
TLV70533YFFR IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4DSBGA Texas Instruments
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
HMC732LC4B IC OSC VCO W/BUFFER AMP 24SMD Αναλογικές συσκευές Inc.
| Λειτουργία: | VCO, ενισχυτής αποθήκευσης |
|---|---|
| Συχνότητα: | 6 GHz ~ 12 GHz |
| Τύπος RF: | Ραντάρ |
ΑΔΠ7157ACPZ-04-R7 IC REG LIN POS ADJ 1.2A 10LFCSP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
ADP7102ACPZ-R7 IC REG LIN POS ADJ 300MA 8LFCSP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
NCP137AFCTADJT2G IC REG LIN POS ADJ 700MA 6WLCSP σε ημικίνηση
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |

