Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
MAX16072RS29D2+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4UCSP Analog Devices Inc./Maxim Integrated (Αντικείμενο της δίκης)
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.93V |
MAX16047ETN+ IC SUPERVISOR 12 CHANNEL 56TQFN Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Διαχειριστής Συστήματος |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 12 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |
MC9S08PL4CSC IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC N✖P USA Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | S08 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
MCF51JF32VHS IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44MAPLGA N✖P USA Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | Coldfire V1 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 50MHz |
TLE42744DV33ATMA1 IC REG LINEAR 3.3V 400MA TO252-3 Τεχνολογίες Infineon
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
TLE42744GSV33HTMA1 IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4 Τεχνολογίες Infineon
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
IDT71016S12PH IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44TSOP II Renesas Electronics America Inc. Επικεφαλής της εταιρείας
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | SRAM |
| Τεχνολογία: | SRAM - Ασύγχρονος |
71024S15TYG IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ Renesas Electronics America Inc.
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | SRAM |
| Τεχνολογία: | SRAM - Ασύγχρονος |
IS61DDB251236A-250M3L IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165LFBGA ISSI, Integrated Silicon Solution Inc.
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | SRAM |
| Τεχνολογία: | SRAM - Σύγχρονη, DDR II |
IS49NLC18160-25B IC DRAM 288MBIT PAR 144FCBGA ISSI, ολοκληρωμένη λύση πυριτίου Inc
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | DRAM |
| Τεχνολογία: | RLDRAM 2 |

