Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
MAX6328XR26+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 Ανάλογες συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.63V |
DS1232+ IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 4.37V, 4.62V |
MAX16012TT+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6TDFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated (Αντικείμενο της δίκης)
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |
MAX6381LT29D1+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6UDFN Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.93V |
CY8C5268LTI-LP030 IC MCU 32BIT 256KB FLASH 68QFN Τεχνολογίες Infineon
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-μ3 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 67MHz |
MAX1725EUK+T IC REG LIN POS ADJ 20MA SOT23-5 Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
6116LA25SOG8 IC SRAM 16KBIT PARALLEL 24SOIC Renesas Electronics America Inc.
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | SRAM |
| Τεχνολογία: | SRAM - Ασύγχρονος |
71V256SA15PZGI IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28TSOP Renesas Electronics America Inc.
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | SRAM |
| Τεχνολογία: | SRAM - Ασύγχρονος |
ΑΠ1501-T5G-U IC REG BUCK ADJ 3A TO220-5 Διόδους ενσωματωμένες
| Λειτουργία: | Παραιτηθεί |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
| Τοπολογία: | Buck |
MAX6467US22D3+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.188V |

