Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
DS1233AZ-10+T&R IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT223-3 Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.88V |
PT7M6122NLTA3EX IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 Διόδους ενσωματωμένες
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.2V |
MAX16000ETC+ IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 12TQFN Ανάλογες συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Επόπτης Πολλαπλής Τάσης |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 4 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |
MCF51JM32EVLK IC MCU 32BIT 32KB FLASH 80LQFP Ελεύθερος ημιαγωγός
| Επεξεργαστής πυρήνων: | Coldfire V1 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 50MHz |
MCP1827T-3302E/ET IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 5DDPAK Τεχνολογία μικροτσίπ
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
AS1353-18-T IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 ams-OSRAM USA INC.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Καθορισμένο |
| Αριθμός ρυθμιστικών αρχών: | 1 |
ΤΠ084CPT IC OPAMP JFET 4 ΚΥΡΙΚΟ 14TSSOP STMicroelectronics
| Τύπος ενισχυτών: | J-FET |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 4 |
| Τύπος εξόδου: | - |
MAX9939AUB+T IC OPAMP PGA 2 CIRC 10UMAX/USOP Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Τύπος ενισχυτών: | Προγραμματίσημο κέρδος |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος εξόδου: | Διαφορικό |
MC705C8ACPBE IC MCU 8BIT 8KB OTP 44LQFP Ελεύθερος ημιαγωγός
| Επεξεργαστής πυρήνων: | HC05 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 2.1MHz |
7025S20PF IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP Renesas Electronics America Inc.
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | SRAM |
| Τεχνολογία: | SRAM - Διπλή θύρα, ασύγχρονη |

