Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
BA33BC0T IC REG LINEAR 3.3V 1A TO220FP Ημιαγωγός Rohm
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
TPS70402PWP IC REG LIN POS ADJ 24HTSSOP Texas Instruments (Πρόσωπα του Τεξά)
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Ρυθμίσιμο |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 2 |
LM324PWR IC OPAMP GP 4 ΚΥΡΙΚΟ 14TSSOP Texas Instruments
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 4 |
| Τύπος εξόδου: | - |
XC6227C331PR-G IC REG LINEAR 3.3V 700MA SOT89-5 Torex Semiconductor Ltd
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
SIM6822M ηλεκτρική ΗΠΑ ΟΔΗΓΏΝ ΓΕΦΥΡΏΝ ολοκληρωμένου κυκλώματος Α.Ε. ΙΣΟΤΙΜΊΑΣ 40DIP Sanken.
| Τύπος μηχανών - Stepper: | - |
|---|---|
| Τύπος μηχανών - εναλλασσόμενο ρεύμα, συνεχές ρεύμα: | Αβούρτσιστο συνεχές ρεύμα (BLDC) |
| Λειτουργία: | Οδηγός |
Z8F6421AN020SG IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFP Zilog
| Επεξεργαστής πυρήνων: | eZ8 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
CY8C27543-24AXI IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP Τεχνολογίες Infineon
| Επεξεργαστής πυρήνων: | M8C |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 24MHz |
MP2104DJ-LF-Z IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-5 Μονολιθικά Συστήματα Ενέργειας Inc.
| Λειτουργία: | Παραιτηθεί |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
| Τοπολογία: | Buck |
LM2904DGKR IC OPAMP GP 2 Κύκλος 8VSSOP Texas Instruments
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος εξόδου: | Σπρώξε-Τράβηξε |
CY8C27243-24PVXI IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP Τεχνολογίες Infineon
| Επεξεργαστής πυρήνων: | M8C |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 24MHz |

