Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
ΠΙΚ16Φ882-I/SP IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SPDIP Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ΕΙΚΟΝΑ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
STM32F373VCH6 IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100UFBGA STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M4 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 72MHz |
MC68HC705C8AB IC MCU 8BIT 8KB OTP 42DIP Ελεύθερος ημιαγωγός
| Επεξεργαστής πυρήνων: | HC05 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 2.1MHz |
MC908QY4ACDTE IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16TSSOP Ελεύθερος ημιαγωγός
| Επεξεργαστής πυρήνων: | HC08 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 8MHz |
MAX16910CATA8/V+T IC REG LIN POS ADJ 200MA 8TDFN Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος (σταθερός) |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
ADP1708ARDZ-R7 IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOIC Αναλογικές συσκευές Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
MAX16058ATA31+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TDFN Ανάλογες συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 3.075V |
MAX16055HAUB+ IC SUPERVISOR 6 CHANNEL 10UMAX Analog Devices Inc./Maxim Integrated (Ευρωπαϊκή Επιτροπή για την Ανάπτυξη της Εταιρείας)
| Τύπος: | Επόπτης Πολλαπλής Τάσης |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 6 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 6 Επιλέξιμοι συνδυασμοί κατώτατων ορίων |
MAX708MJA/883B IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8CERDIP Analog Devices Inc./Maxim Integrated Η απόφαση της Επιτροπής κατά της Maxim
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 4.4V |
LM324DR IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC Texas Instruments
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 4 |
| Τύπος εξόδου: | - |

