Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
MAX6764UT+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-6 Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |
MAX6386XS31D3+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 3.08V |
DS1233-15+ IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TO92-3 Ανάλογες συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 4.125V |
PT7M7823STAEX IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 Διόδους ενσωματωμένες
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.93V |
MAX16027TP+ IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 20TQFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Sequencer |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 3 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 9 Επιλέξιμοι συνδυασμοί κατώτατων ορίων |
TLE42712GATMA1 IC REG LINEAR 5V 550MA TO263-7-1 Τεχνολογίες Infineon
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
71256SA25YG IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ Renesas Electronics America Inc.
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | SRAM |
| Τεχνολογία: | SRAM - Ασύγχρονος |
71V424S10YG8 IC SRAM 4MBIT PARALLEL 36SOJ Renesas Electronics America Inc.
| Τύπος μνήμης: | Πτητικός |
|---|---|
| Σχήμα μνήμης: | SRAM |
| Τεχνολογία: | SRAM - Ασύγχρονος |
LM2575T-ADJG IC REG BUCK ADJ 1A TO220-5 σε μισό
| Λειτουργία: | Παραιτηθεί |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
| Τοπολογία: | Buck |
MAX4073HAUT+T IC CURRENT SENSE 1 CIRCUIT SOT6 Analog Devices Inc./Maxim Integrated (Αντικατάθεση μεταξύ της Maxx και της Maxx)
| Τύπος ενισχυτών: | Τρέχουσα αίσθηση |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
| Τύπος εξόδου: | - |

