Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
MAX6468US16D3+T IC MPU/RESET CIRC 1.575V SOT143 Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 1.575V |
MAX16997AAUA+ IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Κύκλωμα φυλάκων |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |
MAX16025TE+ IC SUPERVISOR 2 CHANNEL 16TQFN Ανάλογες συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Sequencer |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 2 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 9 Επιλέξιμοι συνδυασμοί κατώτατων ορίων |
MAX16033PLB29+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 10UDFN Ανάλογες συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Εφεδρικό κύκλωμα μπαταρίας |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.93V |
MAX16037PLA29+T IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UDFN Ανάλογες συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Εφεδρικό κύκλωμα μπαταρίας |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 2.93V |
MAX6888QETE+ IC SUPERVISOR QUAD 16-TQFN Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Επόπτης Πολλαπλής Τάσης |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 4 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |
MAX16043TG+T IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 24TQFN Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Τύπος: | Sequencer |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 4 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 9 Επιλέξιμοι συνδυασμοί κατώτατων ορίων |
RP115L331D-E2 IC REG LINEAR 3.3V 1A DFN1216-8 Nisshinbo Micro Devices Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
MAX15006AASA+T IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Analog Devices Inc./Maxim Integrated
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
MAX15007AATT+T IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6TDFN Αναλογικές συσκευές Inc./Maxim Integrated
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |

