Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
HMC637ALP5E IC RF AMP VSAT 0HZ-6GHZ 32QFN Αναλογικές συσκευές Inc.
| Συχνότητα: | 0Hz ~ 6GHz |
|---|---|
| P1dB: | 29dBm |
| Κέρδος: | 13dB |
HMC788ALP2E IC RF AMP LTE 0HZ-10GHZ 6LFCSP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Συχνότητα: | 0Hz ~ 10GHz |
|---|---|
| P1dB: | 18dBm |
| Κέρδος: | 12dB |
HMC788LP2ETR IC RF AMP GPS 0HZ-10GHZ 6DFN Analog Devices Inc.
| Συχνότητα: | 0Hz ~ 10GHz |
|---|---|
| P1dB: | 20dBm |
| Κέρδος: | 12dB |
HMC1060LP3E IC REG LINEAR POS ADJ 16QFN Αναλογικές συσκευές Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 4 |
C8051F966-B-GM IC MCU 8BIT 32KB FLASH 76DQFN Εργαστήρια πυριτίου
| Επεξεργαστής πυρήνων: | 8051 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 25MHz |
LX8382-00CV IC REG LIN POS ADJ 10A TO247-3 Microsemi Corporation
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
ATTINY44V-10MU IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN Atmel
| Επεξεργαστής πυρήνων: | AVR |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 10MHz |
SPX3819R2-L/TR IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 8DFN MaxLinear, Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
ZXCL330H5TA IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC70-5 Διόδους ενσωματωμένες
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
LT1963AET-3.3#06PBF IC REG LIN 3.3V 1.5A TO220-5 Αναλογικές συσκευές Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |

