Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
XMC4800F100K2048AAXQMA1 IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP Τεχνολογίες Infineon
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M4 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 144MHz |
MSP430FR4133IG56R IC MCU 16BIT 15.5KB FRAM 56TSSOP Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 16MHz |
XU208-128-TQ64-C10 IC MCU 32BIT ROMLESS 64TQFP XMOS
| Επεξεργαστής πυρήνων: | XCore |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | τριανταδυάμπιτος 8-πυρήνας |
| Ταχύτητα: | 1000MIPS |
ATMEGA8535-16JUR IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44PLCC Atmel
| Επεξεργαστής πυρήνων: | AVR |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 16MHz |
SPC564A80L7CFAR IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | e200z4 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 150MHz |
MSP430F1121AIDGV IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20TVSOP Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | MSP430 CPU16 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 8MHz |
ΠΙΚ16C71/JW IC MCU 8B 1.75KB EPROM/UV 18CDIP Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | οκτάμπιτος |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 20MHz |
| Ταχύτητα: | - |
TMS320F2812ZHHA IC MCU 32BIT 256KB FLASH 179BGA Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | 32-bit Single-Core |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 150MHz |
| Ταχύτητα: | CANbus, EBI/EMI, McBSP, SCI, SPI, UART/USART |
S6E2CCAL0AGL2000A IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216LQFP Τεχνολογίες Infineon
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M4F |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 200MHz |
TMS320F28335ZJZA IC MCU Μικροελεγκτής μονάδα 32BIT 512KB FLASH 176BGA Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | C28x |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 150MHz |

