Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
S-1212B33-E8T1U IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8HSOPA ABLIC Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
ADP125ACPZ-R7 IC REG LIN POS ADJ 500MA 8LFCSP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
MP2004DJ-DD-LF-Z IC REG LIN 1.85V/1.85V TSOT23-6 Μονολιθικά Συστήματα Ενέργειας Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 2 |
ADP151ACBZ-2.5-R7 IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4WLCSP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
LT3023EMSE#TRPBF IC REG LINEAR POS ADJ 10MSOP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός ρυθμιστικών αρχών: | 2 |
R5F10Y17ASP#50 IC MCU 16BIT 4KB FLASH 10LSSOP Renesas Electronics America Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | RL78 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
ATSAMDA1E15B-MBT IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32VQFN Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M0+ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 48MHz |
MB91F362APFVS-G IC MCU 32BIT 512KB FLASH 208QFP Τεχνολογίες Infineon
| Επεξεργαστής πυρήνων: | 32-bit Single-Core |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 64MHz |
| Ταχύτητα: | CANbus, I2C, Serial I/O, UART/USART |
XS1-U16A-128-FB217-C10 IC MCU 32BIT 128KB SRAM 217FBGA XMOS
| Επεξεργαστής πυρήνων: | XCore |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit 16-Core |
| Ταχύτητα: | 1000MIPS |
MSP430P325IFN IC MCU 16BIT 16KB OTP 68PLCC Texas Instruments
| Επεξεργαστής πυρήνων: | δεκαεξάμπιτος |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 8MHz |
| Ταχύτητα: | UART/USART |

