Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
ST72F262G1M6TR IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ST7 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 16MHz |
R4F2153VBR25KDV IC MCU 16BIT 512KB FLSH 112LFBGA Renesas Electronics America Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | H8S/2600 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 25MHz |
STM32L011F4U6TR IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20UFQFPN STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M0+ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 32MHz |
STM32L452REY6TR IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64WLCSP STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M4 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 80MHz |
STM32F446ZCH6 IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144BGA STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M4 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 180MHz |
LP5990TMX-3.6/NOPB IC REG LINEAR 3.6V 200MA 4DSBGA Texas Instruments
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
HMC363S8GE IC FREQ DIVIDER DC-12GHZ 8SMD Αναλογικές συσκευές Inc.
| Λειτουργία: | Prescaler |
|---|---|
| Συχνότητα: | 0Hz ~ 12GHz |
| Τύπος RF: | Γενικός σκοπός |
HMC460LC5 IC RF AMP GPS 0HZ-20GHZ 32CSMT Analog Devices Inc.
| Συχνότητα: | 0Hz ~ 20GHz |
|---|---|
| P1dB: | 16dBm |
| Κέρδος: | 14dB |
HMC516LC5 IC RF AMP GPS 9GHZ-18GHZ 32QFN Analog Devices Inc.
| Συχνότητα: | 9 GHz ~ 18 GHz |
|---|---|
| P1dB: | 14dBm |
| Κέρδος: | 20.5dB |
HMC578LC3B IC MULTIPLIER X2 BB 12SMD Αναλογικές συσκευές Inc.
| Λειτουργία: | Πολλαπλασιαστής συχνότητας |
|---|---|
| Συχνότητα: | 23 GHz ~ 33 GHz |
| Τύπος RF: | DBS, VSAT |

