Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
Z8F043APH020EG IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP Zilog
| Επεξεργαστής πυρήνων: | eZ8 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
LM358DT IC OPAMP GP 2 ΚΥΡΙΚΟ 8SOIC STMicroelectronics
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος εξόδου: | - |
THS4520RGTT IC OPAMP DIFF 1 κύκλος 16VQFN Texas Instruments
| Τύπος ενισχυτών: | Διαφορικό |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 1 |
| Τύπος εξόδου: | Διαφορικό, ράγα--ράγα |
BA10324AF-E2 IC OPAMP GP 4 ΚΥΡΙΚΟ 14SOP Ρομ Ημιαγωγός
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 4 |
| Τύπος εξόδου: | - |
LPC1774FBD208,551 IC MCU 32BIT 128KB FLASH 208LQFP N✖P USA Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-μ3 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 120MHz |
L298N ΜΙΣΉ ΓΈΦΥΡΑ DRVR 15MULTIWATT STMicroelectronics ολοκληρωμένου κυκλώματος
| Διαμόρφωση εξόδου: | Half Bridge (4) |
|---|---|
| Εφαρμογές: | ΣΥΝΕΧΕΙΣ μηχανές, ηλεκτρονόμοι, σωληνοειδή, Stepper μηχανές |
| Διεπαφή: | Λογική |
ΠΙΚ32ΜΧ130F128L-I/PT IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | MIPS32® M4K™ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 40MHz |
MC9S12E64CPVE IC MCU 16BIT 64KB FLASH 112LQFP N✖P USA Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | HCS12 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | δεκαεξάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 25MHz |
ΠΙΚ32ΜΧ430F064L-I/TL IC MCU 32BIT 64KB FLASH 124VTLA Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | MIPS32® M4K™ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 80MHz |
EFM8BB21F16G-C-QSOP24R IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QSOP Εργαστήρια πυριτίου
| Επεξεργαστής πυρήνων: | Cip-51 8051 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 50MHz |

