Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
Z8F6423FT020SG IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80QFP Zilog
| Επεξεργαστής πυρήνων: | eZ8 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
AP2111MP-3.3TRG1 IC REG LINEAR 3.3V 600MA 8PSOP διόδους ενσωματωμένες
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Καθορισμένο |
| Αριθμός ρυθμιστικών αρχών: | 1 |
TPS54327DDAR IC REG BUCK ΡΙΓΙΣΤΑΜΕΝΟ 3Α 8SOPWR Texas Instruments
| Λειτουργία: | Παραιτηθεί |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
| Τοπολογία: | Buck |
TPS54610PWPR IC REG BUCK ADJ 6A 28HTSSOP Texas Instruments
| Λειτουργία: | Παραιτηθεί |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
| Τοπολογία: | Buck |
AD8542ARZ-REEL7 IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος εξόδου: | Ράγα--ράγα |
TL7705AIDR IC SUPERVISOR 1 ΚΑΝΑΛΟ 8SOIC Texas Instruments
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 4.55V |
Z8F0431QJ020SG IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN Zilog
| Επεξεργαστής πυρήνων: | eZ8 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
Z8F0822SJ020SG IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC Zilog
| Επεξεργαστής πυρήνων: | eZ8 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
ΠΙΚ16Φ1503Τ-I/ST IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ΕΙΚΟΝΑ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 20MHz |
Z8F0113QB005EG IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8QFN Zilog
| Επεξεργαστής πυρήνων: | eZ8 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 5MHz |

