Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
DS80C310+FCG IC MCU 8BIT ROMLESS 44TQFP Ντάλας ημιαγωγός
| Επεξεργαστής πυρήνων: | 8051 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 25MHz |
CY8C21434-24LTXI IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN Infineon Technologies
| Επεξεργαστής πυρήνων: | M8C |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 24MHz |
EFM8BB10F8G-A-SOIC16R IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16SOIC Silicon Labs
| Επεξεργαστής πυρήνων: | Cip-51 8051 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 25MHz |
CY8C21434-24LTXIKA IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN Cypress Semiconductor Corp
| Επεξεργαστής πυρήνων: | M8C |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 24MHz |
SPC5645BF0VLT1R IC MCU 32BIT 2MB FLASH 208TQFP N✖P USA Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | e200z4d |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 120MHz |
MP2162GQH-P IC REG BUCK ΔΙΚΑΛΑΣΤΕΡΑ 2A 8QFN Μονολιθικά Συστήματα Ενέργειας Inc.
| Λειτουργία: | Παραιτηθεί |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
| Τοπολογία: | Buck |
ISL8033IRZ-T7A IC REG BUCK ADJ 3A DL 24QFN Renesas Electronics America Inc.
| Λειτουργία: | Παραιτηθεί |
|---|---|
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικό |
| Τοπολογία: | Buck |
ΟΠΑ2277AIDRMT IC OPAMP GP 2 ΚΥΡΙΚΟ 8VSON Texas Instruments
| Τύπος ενισχυτών: | Γενικός σκοπός |
|---|---|
| Αριθμός κυκλωμάτων: | 2 |
| Τύπος εξόδου: | - |
CAT1021WI-30-GT3 IC SUPERVISOR 1 ΚΑΝΑΛΟ 8SOIC σε ημι
| Τύπος: | Απλή αναστοιχειοθέτηση/δύναμη-στην αναστοιχειοθέτηση |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 1 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | 3V |
ADM1184ARMZ IC SUPERVISOR 4 CHANNEL 10MSOP Αναλογικές συσκευές Inc.
| Τύπος: | Sequencer |
|---|---|
| Αριθμός τάσεων ελεγχόμενων: | 4 |
| Τάση - κατώτατο όριο: | Διευθετήσιμος/επιλέξιμος |

