Όλα τα Προϊόντα
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ενότητα ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
-
Διοικητικά ολοκληρωμένα κυκλώματα δύναμης
-
Μονάδα μικροελεγκτών MCU
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα FPGA
-
Αισθητήρας ολοκληρωμένων κυκλωμάτων
-
Ολοκληρωμένα κυκλώματα διεπαφών
-
Ψηφιακός Opto μονωτής
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αστραπιαίας σκέψης
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα ΑΠΟΜΟΝΩΤΩΝ λογικής
-
Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος ενισχυτών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα συγχρονισμού ρολογιών
-
Ολοκληρωμένο κύκλωμα αποκτήσεων στοιχείων
λέξεις-κλειδιά [ integrated circuit ic ] αγώνας 420 προϊόντα.
AT89C5130A-PUTUM IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | 80C51 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 48MHz |
ST7FLIT15BY1M6 IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16SOIC STMicroelectronics
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ST7 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 8MHz |
NCP694D08HT1G IC REG LINEAR 0.8V 1A SOT89-5 σε ημι
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Σταθερός |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
MIC5528-3.3YMT-TR IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN Τεχνολογία μικροτσίπ
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Καθορισμένο |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
RT9053ΑZQW IC REG LIN POS ADJ 400MA 6WDFN Richtek ΗΠΑ Inc.
| Διαμόρφωση εξόδου: | Θετικός |
|---|---|
| Τύπος εξόδου: | Διευθετήσιμος |
| Αριθμός Ρυθμιστικών Αρχών: | 1 |
Πρακτικός αναμίκτης AD831APZ-REEL7 500MHZ DWN CONV 20PLCC ενότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος RF
| Τύπος RF: | HF, VHF |
|---|---|
| Συχνότητα: | 500MHz |
| Αριθμός αναμικτών: | 1 |
MC68332AVEH16 IC MCU 32BIT ROMLESS 132PQFP Ελεύθερος ημιαγωγός
| Επεξεργαστής πυρήνων: | CPU32 |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 16MHz |
ATTINY40-SU IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC Atmel
| Επεξεργαστής πυρήνων: | AVR |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 12MHz |
ΠΙΚ16Φ18313-Ε/RF IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN Τεχνολογία μικροτσίπ
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ΕΙΚΟΝΑ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | οκτάμπιτος |
| Ταχύτητα: | 32MHz |
MKL25Z32VFT4 IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48QFN N✖P USA Inc.
| Επεξεργαστής πυρήνων: | ARM® cortex®-M0+ |
|---|---|
| Μέγεθος πυρήνα: | 32-bit Single-Core |
| Ταχύτητα: | 48MHz |

